Formularz zgłoszeniowy – konsultacje społeczne projektu prognozy oddziaływania na środowisko projektu PPSS, spotkanie on-line 16.06.2020 r.

Serdecznie zapraszamy do zarejestrowania uczestnictwa w spotkaniu konsultacyjnym, które odbędzie się 16 czerwca o godz. .10.00

Spotkania konsultacyjne odbędą się w formie on-line na platformie ZOOM. Po zarejestrowaniu chęci udziału w spotkaniu otrzymają Państwo automatyczną odpowiedź o otrzymaniu zgłoszenia. Po zakończeniu procesu rejestracji zostanie wysłany do Państwa e-mail z potwierdzeniem udziału w spotkaniu oraz linkiem do spotkania on-line.

Uprzejmie informujemy, że udział w spotkaniach konsultacyjnych jest bezpłatny. Aby umożliwić udział w konsultacjach różnym grupom społecznym Organizator pozostawia sobie decyzje o przyznaniu możliwości udziału osobom zarejestrowanym w danym spotkaniu. Potwierdzenie uczestnictwa wraz z linkiem do wideo spotkania zostanie wysłane na podany w formularzu adres e-mail na tydzień przed spotkaniem.

Organizator nie ponosi odpowiedzialności za problemy techniczne połączenia związane z indywidualnymi ustawieniami urządzeń, oprogramowania oraz jakością połączenia internetowego uczestników spotkania. Zalecamy wcześniejsze zapoznanie się z platformą ZOOM w celu przetestowania poprawności działania oraz ułatwieniu poruszania się po niej.

Informujemy, że spotkania będą rejestrowane.

Agenda spotkania TUTAJ

Rejestracja zakończona.